• Samenstelling Bestuur

    Hieronder treft u de samenstelling van het bestuur aan.
    Naast een algemene verantwoordelijkheid voor het besturen van RCD is ieder bestuurslid ook specifiek verantwoordelijk voor een aantal commissies en onderwerpen.

     Bestuur RCD      
     Voorzitter Michael Laros voorzitter@rksvrcd.nl M 0651121357
     Secretaris Mieke Zwang secretaris@rksvrcd.nl  
     Penningmeester Jacquot Odijk penningmeester@rksvrcd.nl M 0617506768
     Vice voorzitter      
     Bestuurslid Louis Laros llaros@vvcs.nl M 0622457763
     Bestuurslid Harold van Heukelom    
     Bestuurslid Arnoud Haagsma arnoud.haagsma@rksvrcd.nl M 0618810929
     Bestuurslid Herman Odijk herman.odijk@upcmail.nl M 0624929010
     Bestuurslid PR en Communicatie Mieke Zwang prcommissiercd@gmail.com M 0642083432

     

    TAAKVERDELING/AANSPREEKPERSOON

    Michael Laros:
    Barcommissie

    Jacquot Odijk:
    Financiële commissie

    Louis Laros:
    Technische Commissie senioren

    Harold van Heukelom:
    Tenniscommissie

    Arnoud Haagsma:
    Seniorencommissie, Biljartcommissie, Sleutelbeheer en Contact gemeente

    Herman Odijk:
    Sponsorcommissie en Algemene Zaken

    Mieke Zwang:
    PR en Communicatie-uitingen, incl. Social Media