• RCD 1 VE zondag speeldag man

  • RCD 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Afgelastingen

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden RCD 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Gastel 124203192217163
    2Virtus 124165377265153
    3Slikkerveer 124163575403551
    4Oosterhout 124154559273249
    5Charlois, sv 124132966491741
    6SC Emma 12411494140137
    7Dubbeldam 12410596054635
    8RCD 12495104345-232
    9GSC/ODS 12495105053-332
    10Be Ready 12475125754326
    11FC Dordrecht Amateurs 12441193082-5213
    12Steeds Hooger 12432192890-628
    13Irene'58 124102318115-973
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Advocaat, KaiTeamspeler
    Buuringen, Gianni vanTeamspeler
    Heuser, NathanTeamspeler
    Karaca, OktayTeamspeler
    Kreij, Shane deTeamspeler
    Los, SemTeamspeler
    Pieters, LarsTeamspeler
    Schrauwen, WesleyTeamspeler
    Snoek, JeroenTeamspeler
    Steensma, KevinTeamspeler
    Zoomer, DanielTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    RCD 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    1,79

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,88

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd