• Commissies

    Voetbal – Technische Commissie Louis Laros  Senioren 06-22457763 llaros@vvcs.nl
      Marco Weggemans  Senioren 06-19162132 mweggemans@upcmail.nl
      Erik Smulders  Jeugd 06-18948049 bk10erik@hotmail.com
      Melvin Gerad  Jeugd 06-15964851 mgerad@kpnmail.nl
      Werner Dielessen  Jeugd 06-34090222 werner@dielessen.nl
      William Luijten  Jeugd 06-54660857 williamluijten@hotmail.com
      Leon Vroon  Jeugd 06-34070613 Leon.vroon@live.nl
      Sander Moret  Jeugd 06-15385683 sandermoret@outlook.com
             
    Voetbal – Wedstrijdsecretaris Senioren Harald Pennings Wedstrijdsecretaris 06-28266698 wedstrijdsecretaris@rksvrcd.nl
             
    Voetbal – Wedstrijdsecretaris Jeugd Mervyn de Bruyn Wedstrijdsecretaris Jeugd   jeugdsecretaris@rksvrcd.nl
      Leslie Engelen Wedstrijdsecretaris jeugd     
             
    Voetbal – Trainers (sr.) John de Wit Hoofdtrainer 06-26648330 john48@telfort.nl
      Jeroen Snoek Trainer RCD 2 06-614249723 jeroen.snoek@leibrandt.nl
        Trainer keepers    
      Marcel Dielessen Trainer lagere elftallen 06-55388634 mcdielessen@gmail.com
      John Huismans Trainer dames 06-065834969 johnhuismans70@gmail.com
      Leslie Engelen Trainer dames    
             
    Voetbal – Verzorger A-selectie Michael van Maalsen Verzorger A-selectie    
             
    Voetbal – Begeleiding A-selectie -- Begeleider    
      Janus Ponte  Begeleider    
             
    Voetbal – Jeugd Commissie Ronald Nusteling      
      Robert Abels   06-23254336 robertabels84@gmail.com
      Dennis Erlings   06-41462430 Dennis_mike84@hotmail.com
      Michel Dubbeldam      
      Willem van de Zee     jeugdsecretaris@rksvrcd.nl
      Rosa Ansing Meisjes 06-28281295  
      Leslie Engelen        
      Mervyn de Bruyn        
             
    Voetbal – Coördinatoren Jeugd Marco Weggemans JO19 - JO17 06-19162132 mweggemans@upcmail.nl
      Leon Vroon JO19 - JO17 06-18948049 Leon.vroon@live.nl
      Werner Dielessen JO15 - JO13  06-34090222 werner@dielessen.nl
      Sander Moret JO11 – JO10 06-15385683 sandermoret@outlook.com
      Dennis Erlings JO11 – JO10 06-41462430 Dennis_mike84@hotmail.com
      Robert Abels JO9 06-23254336 robertabels84@gmail.com
      Rosa Ansing Meisjes 06-28281295 ansink36@gmail.com
             
    Voetbal – Jeugd Activiteitencommissie Robert Visser Voorzitter 06-11317128 vis72@hetnet.nl
      Jolanda Stoppelenburg   06-28902426 jolanda2507@hotmail.com
      Talin de Jong-Koc   06-29584575 t.dejongkoc@t-mobilethuis.nl
      Ryan Engelen   06-40827073 r.engelen@hotmail.com
      Rosa Ansink   06-28281295 ansink36@gmail.com
             
    Voetbal – Bar Commissie Ank Laros Voorzitter 06-25356941 anklaros@upcmail.nl
      Jacqueline Bosua     bardiensten@rksvrcd.nl
             
    Tennis – Commissie Gerrit Roubos Voorzitter 06-23980040 tennis.voorzitter@rksvrcd.nl
      Ad Smulders   06-27329211 ad.smulders@kpnmail.nl
      Anton Nusteling   078-61194441 anusteling@kpnmail.nl  
      Hans Wevers Sr.   078-6161260 g.j.m.wevers@kpnmail.nl
      Piet Peters   06-22275711 pietski@hetnet.nl
             
             
    Tennis – Competitie Ron de Roo Competitieleider 06-48874064 tennis.competitie@rksvrcd.nl
             
    Tennis – Training Tennisschool  Maximus   klik op link: https://maximus.tennis/index.php?route=product/category&path=64_112
             
    Tennis - Activiteitencommissie Claudia Wagemakers    06-48082201  
      Michèle de Vries 06-2476034 06-2476034    
      Fred Bakkenist    06-53791890  
             
    Padel -  Commissie Harold Heukelom    06-50469911  
      Rob Biesheuvel    06-23770542  padel@rksvrcd.nl
      Ben Biesheuvel    06-14322701  
             
    Biljart – Commissie Janus Ponte Voorzitter 06-42913412 a-ponte@kpnmail.nl
      vacature Wedstrijdleider    
      Ad Wevers   078-6178796 a.wevers@upcmail.nl
             
    Bridge – Commissie Gerrit Roubos   06-23980040 gerrit.roubos@gmail.com 
      Marianne van Tongeren   06-22317079 marianne.tongeren@gmail.com
             
    RCD – Feestcommissie Ingrid Huismans   06-31930150 i.huismans76@gmail.com
      Jacqueline Bosua     jacqueline.bosua@hotmail.com
      Melanie Devoet     mel.devoet@upcmail.nl
      Anoushka de Visser      
             
    RCD – Website en Social Media Astrid Laros Beheer 06-11159684  webmaster@rksvrcd.nl  
      Arno de Grauw Beheer a.i. 06-22509454 arno@de-grauw.nl
      Mieke Zwang Redactie & Social media   redactie@rksvrcd.nl
             
    RCD – Onderhoud Commissie Barry Schipper Aanspreekpunt 06-51592442 barry.schipper@nestorservice.nl
      Ad Smulders   06-27329211 ad.smulders@kpnmail.n
      Henk Tollens   06-15449411 h.tollens@upcmail.nl
      Piet Peters   06-22275711 pietski@hetnet.nl
             
    RCD – Sponsor Commissie Herman Odijk Acquisitie     
      Monique Advocaat-Laros Administratie 06-55984633 sponsorcie@rksvrcd.nl
      Edwin van de Heuvel mixtoernooi    edwin@uil365.nl
    06-50234744
    RCD – Contributie- en ledenadministratie Ad Smulders Administrateur 06-27329211 ledenadministratie@rksvrcd.nl
             
    RCD – Boekhouding Hans Wevers Sr. Boekhouder 078-6161260 facturen@rksvrcd.nl 
             
            Bijgewerkt: okt. 2022