• Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAccommodatiePlaatsDetails
    16-10-2021 08:30RCD JO7-1DFC JO7-1Sportpark OostpolderPAPENDRECHT
    16-10-2021 08:30RCD JO9-2EBOH JO9-2Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    16-10-2021 08:30RCD JO10-3De Alblas MO10-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    16-10-2021 08:30RCD JO11-2JMASWH JO11-3Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    16-10-2021 08:30Drechtstreek JO8-4RCD JO8-2Sportpark OostpolderPAPENDRECHT
    16-10-2021 08:40RCD JO7-1GSC/ODS JO7-1Sportpark OostpolderPAPENDRECHT
    16-10-2021 08:50Drechtstreek JO7-2RCD JO7-1Sportpark OostpolderPAPENDRECHT
    16-10-2021 09:00DFC JO8-1RCD JO8-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    16-10-2021 09:00EBOH JO13-1RCD JO13-2Sportpark SchenkeldijkDORDRECHT
    16-10-2021 09:30Dubbeldam JO10-2RCD JO10-4Sportpark SchenkeldijkDORDRECHT
    16-10-2021 09:45RCD JO9-1IFC JO9-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    16-10-2021 09:45RCD JO11-1Oranje Wit JO11-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    16-10-2021 10:00Groote Lindt JO9-2RCD JO9-3Sportpark BakesteinZWIJNDRECHT
    16-10-2021 10:15Pelikaan JO10-2RCD JO10-2Sportpark BakesteinZWIJNDRECHT
    16-10-2021 10:30SSW JO12-1RCD JO12-2Sportpark ZeehavenlaanDORDRECHT
    16-10-2021 10:30VV Papendrecht JO15-1RCD JO15-2Sportpark SlobbengorsPAPENDRECHT
    16-10-2021 10:45Drechtstreek JO12-4RCD JO12-3Sportpark OostpolderPAPENDRECHT
    16-10-2021 11:00RCD JO13-3Sliedrecht JO13-5Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    16-10-2021 11:00BSC JO12-2RCD JO12-1Sportpark VierhoevenROOSENDAAL
    16-10-2021 11:15Halsteren JO15-1RCD JO15-1Sportpark De BeekHALSTEREN
    16-10-2021 12:30RCD JO17-1The Gunners JO17-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    16-10-2021 12:30Wieldrecht 4RCD 2Sportpark WieldrechtDORDRECHT
    16-10-2021 12:30Hardinxveld JO17-3RCD JO17-3Sportpark SluiswegHARDINXVELD-GIESSENDAM
    16-10-2021 14:30RCD JO19-1Wieldrecht JO19-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    16-10-2021 14:30Heerjansdam JO19-1RCD JO19-2Sportpark De MolenweiHEERJANSDAM
    16-10-2021 16:15Unitas'30 MO19-1RCD MO19-1Sportpark De Lage BankenETTEN-LEUR
    17-10-2021 10:00Noordhoek 2RCD 6Sportpark NoordhoekNOORDHOEK
    17-10-2021 11:00RCD 2Madese Boys 2Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    17-10-2021 11:00RCD 3IFC 2Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    17-10-2021 12:00Vivoo VR1RCD VR1Sportpark aan de VeenbesHUIJBERGEN
    17-10-2021 12:00GSC/ODS 2RCD 4Sportcomplex StadspoldersDORDRECHT
    17-10-2021 14:00RCD 1SC Emma 1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    23-10-2021 08:30De Alblas JO13-1JMRCD JO13-2Sportpark SouburghALBLASSERDAM
    23-10-2021 09:00Wieldrecht JO10-2RCD JO10-1Sportpark WieldrechtDORDRECHT
    23-10-2021 10:00Heerjansdam JO13-2RCD JO13-3Sportpark De MolenweiHEERJANSDAM
    23-10-2021 10:15Pelikaan MO19-1RCD MO19-1Sportpark BakesteinZWIJNDRECHT
    23-10-2021 12:30RCD JO15-1Oranje Wit JO15-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    23-10-2021 12:30RCD JO15-2EBOH JO15-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT