web

statistics

Commissies

 

Commissies Leden Functies Telefoon Email
Voetbal – Technische Commissie Louis Laros Voorzitter 06-22457763 llaros@vvcs.nl
Marco Weggemans 06-19162132 mweggemans@upcmail.nl
Barry Pennock 06-44894283 barrypen@hotmail.com
Erik Smulders 06-18948049 bk10erik@hotmail.com
Melvin Gerad 06-15964851 mgerad@tele2.nl
Werner Dielessen 06-34090222 werner@dielessen.nl
William Luijten 06-54660857 williamluijten@hotmail.com
Voetbal – Wedstrijdsecretaris Senioren Vacant Wedstrijdsecretaris
Voetbal – Wedstrijdsecretaris Jeugd Jeroen Visser 06-22094961 jeugdsecretaris@rksvrcd.nl
Alex Mulders 06-13744186 alexmul28@upcmail.nl
Voetbal – Trainers Paul Koster Hoofdtrainer 06-10972796 paul.koster@knvb.nl
Mo el Mard Assistent trainer RCD 1 06-82191974 mohammedelmard@gmail.com
Jim Krijgsman Trainer RCD 2 en RCD JO19-1 06-45131048 jim.krijgsman@gmail.com
Samir Amraoui Trainer keepers 06-22080208 s.amraoui@kpnmail.nl
Marcel Dielessen Trainer lagere elftallen 06-55388634 mcdielessen@gmail.com
Nigel Dikhoff Trainer dames 06-81781070 nike94d@live.nl
Vacant Trainer meisjes
Voetbal – Verzorger A-selectie Vacant Verzorger A-selectie
Voetbal – Begeleiding A-selectie Mitch Bos Begeleider 06-48466856 mitchbos92@live.nl
Luciën Vroon Begeleider 60-13269366 lucien.vroon@hetnet.nl
Voetbal – Jeugd Technische Commissie Melvin Gerad Junioren 06-15964851 mgerad@tele2.nl
Erik Smulders Junioren 06-18948049 bk10erik@hotmail.com
Barry Pennock Pupillen 06-44894283 barrypen@hotmail.com
Marco Weggemans Pupillen 06-19162132 mweggemans@upcmail.nl
Werner Dielessen Pupillen 06-34090222 werner@dielessen.nl
Vacant Meisjes
Voetbal – Jeugd Commissie Jeroen Visser Voorzitter 06-22094961 jeugdsecretaris@rksvrcd.nl
Alex Mulders Wedstrijdsecretaris junioren 06-13744186 alexmul28@upcmail.nl
Jeroen Visser Wedstrijdsecretaris pupillen en meisjes 06-22094961 jeugdsecretaris@rksvrcd.nl
Barry Pennock 06-44894283 barrypen@hotmail.com
Robert Visser  Voetbal – Jeugd Activiteitencommissie 06-11317182 vis72@hetnet.nl
Hans Hamberg 06-55127906 h.hamberg@bamciviel.nl
Margaret Amraoui-Luijten 06-20919772 d.advocaat@kpnmail.nl
Callista Mellegers Notuliste 06-20308519 f.mellegers@upcmail.nl
Voetbal – Coördinatoren Jeugd Melvin Gerad JO-19 en JO-17 06-15964851 mgerad@tele2.nl
Erik Smulders JO-19 en JO-17 06-18948049 bk10erik@hotmail.com
Margaret Amraoui-Luijten JO-15 en JO-13 06-20919772 mpe.amraoui@kpnmail.nl
Barry Pennock JO-11 06-44894283 barrypen@hotmail.com
Maurice van Es JO-9 06-52603399 mvanes1976@gmail.com
Hans Hamberg JO-9 06-55127906 h.hamberg@bamciviel.nl
Barry Pennock JO-9 06-44894283 barrypen@hotmail.com
Maurice van Es JO-7 06-52603399 mvanes1976@gmail.com
Hans Hamberg JO-7 06-55127906 h.hamberg@bamciviel.nl
Barry Pennock JO-7 06-44894283 barrypen@hotmail.com
Monique Advocaat-Laros Meisjes 06-55984633 moniqueadvocaat@gmail.com
Voetbal – Jeugd fysiotherapie Gerben Verschoor Jeugd fysiotherapeut 06-25152911 verschoor.gm@zonnet.nl
Voetbal – Jeugd Activiteitencommissie Robert Visser Voorzitter 06-11317128 vis72@hetnet.nl
Jolanda Stoppelenburg 06-28902426 jolanda2507@hotmail.com
Jozephine Bree 06-27115228 le.van.bree@gmail.com
Talin de Jong-Koc 06-29584575 t.dejongkoc@t-mobilethuis.nl
 Ryan Engelen 06-40827073 r.engelen@hotmail.com
 Rosa Ansink  06-28281295 ansink36@gmail.com
Voetbal – Bar Commissie Ank Laros Voorzitter 06-25356941 anklaros@upcmail.nl
Jacqueline Bosua
Tennis – Commissie Gerrit Roubos Voorzitter 06-23980040 tennis.voorzitter@rksvrcd.nl
Ad Smulders Toernooileider 06-27329211 ad.smulders@kpnmail.nl
Anton Nusteling 078-6119444 g.j.m.wevers@kpnmail.nl
Hans Wevers Sr. 078-6161260 wevershans@planet.nl
Jan van Emmerik 06-55378328 j.b.v.emmerik@hccnet.nl
Piet Peters 06-22275741 pietski@hetnet.nl
Tennis – Competitie Ron de Roo Competitieleider 06-48874064 tennis.competitie@rksvrcd.nl
Tennis – Training Rob van Hellemond Trainer 06-44978955 rvanhellemond@planet.nl
Biljart – Commissie Janus Ponte Voorzitter 06-42913412 a-ponte@kpnmail.nl
Kees Kok Wedstrijdleider 078-6130711 keeskokrcd@gmail.com
Ad Wevers 078-6178796 a.wevers@upcmail.nl
Bridge – Commissie Gerrit Roubos 06-23980040 gerrit.roubos@kpnmail.nl
Marianne van Tongeren 06-22317079 marianne.tongeren@gmail.com
RCD – Activiteiten Commissie Ingrid Huismans 06-31930150 i.huismans76@gmail.com
Jacqueline Bosua 06-41779900 jacqueline.bosua@hotmail.com
Melanie Devoet 06-42089899 mel.devoet@upcmail.nl
RCD – PR Commissie Mieke Zwang Facebook 06- 42083432 prcommissiercd@gmail.com
Minne Groenstege 06-12528556 minnegroenstege@live.nl
RCD – Website Vacant Beheer
Arno de Grauw Beheer a.i. 06-22509454 arno@de-grauw.nl
Marja Wevers Redactie 06-25503875 a.wevers@upcmail.nl
RCD – Facebook Mieke Zwang Beheer 06-42083432 prcommissiercd@gmail.com
RCD – Onderhoud Commissie Barry Schipper Aanspreekpunt 06-51592442 barry.schipper@nestorservice.nl
Koos Auerbach 06-19499789 auerbach1@telfort.nl
Ad Smulders 06-27329211 ad.smulders@kpnmail.n
Theo Dokman 06-42790045 t.dokman@upcmail.nl
Henk Tollens 06-15449411 h.tollens@upcmail.nl
Piet Peters 06-22275741 pietski@hetnet.nl
RCD – Sponsor Commissie Edwin van den Heuvel Acquisitie 06-50234744 edwin@uil365.nl
Monique Advocaat-Laros Administratie 06-55984633 moniqueadvocaat@gmail.com
RCD – Contributie- en ledenadministratie Ad Smulders Administrateur 06-27329211 ledenadministratie@rksvrcd.nl
RCD – Boekhouding Hans Wevers Sr. Boekhouder 078-6161260 wevershans@planet.nl
Bijgewerkt 06-11-2019
Print Print