web

statistics

Commissies

Commissies

Leden

Functies

Telefoon

Email

Voetbal – Technische Commissie

Louis Laros

Voorzitter

06-22457763

llaros@vvcs.nl

Marco Weggemans

06-19162132

mweggemans@upcmail.nl

Barry Pennock

06-44894283

barrypen@hotmail.com

Erik Smulders

06-18948049

bk10erik@hotmail.com

Melvin Gerad

06-15964851

mgerad@tele2.nl

Werner Dielessen

06-34090222

werner@dielessen.nl

William Luijten

06-54660857

williamluijten@hotmail.com

Voetbal – Wedstrijdsecretaris Senioren

Vacant

Wedstrijdsecretaris

Voetbal – Wedstrijdsecretaris Jeugd

Jeroen Visser

06-22094961

jeugdsecretaris@rksvrcd.nl

Alex Mulders

06-13744186

alexmul28@upcmail.nl

Voetbal – Trainers

Paul Koster

Hoofdtrainer

06-10972796

paul.koster@knvb.nl

Mo el Mard

Assistent trainer RCD 1

06-82191974

mohammedelmard@gmail.com

Jim Krijgsman

Trainer RCD 2 en RCD JO19-1

06-45131048

jim.krijgsman@gmail.com

Samir Amraoui

Trainer keepers

06-22080208

s.amraoui@kpnmail.nl

Marcel Dielessen

Trainer lagere elftallen

06-55388634

mcdielessen@gmail.com

Nigel Dikhoff

Trainer dames

06-81781070

nike94d@live.nl

Vacant

Trainer meisjes

Voetbal – Verzorger A-selectie

Vacant

Verzorger A-selectie

Voetbal – Begeleiding A-selectie

Mitch Bos

Begeleider

06-48466856

mitchbos92@live.nl

Luciën Vroon

Begeleider

60-13269366

lucien.vroon@hetnet.nl

Voetbal – Jeugd Technische Commissie

Melvin Gerad

Junioren

06-15964851

mgerad@tele2.nl

Erik Smulders

Junioren

06-18948049

bk10erik@hotmail.com

Barry Pennock

Pupillen

06-44894283

barrypen@hotmail.com

Marco Weggemans

Pupillen

06-19162132

mweggemans@upcmail.nl

Werner Dielessen

Pupillen

06-34090222

werner@dielessen.nl

Vacant

Meisjes

Voetbal – Jeugd Commissie

Jeroen Visser

Voorzitter

06-22094961

jeugdsecretaris@rksvrcd.nl

Alex Mulders

Wedstrijdsecretaris junioren

06-13744186

alexmul28@upcmail.nl

Jeroen Visser

Wedstrijdsecretaris pupillen en meisjes

06-22094961

jeugdsecretaris@rksvrcd.nl

Barry Pennock

06-44894283

barrypen@hotmail.com

Erik Oomens

06-11884121

erik.oomens@gmail.com

Hans Hamberg

06-55127906

h.hamberg@bamciviel.nl

Margaret Amraoui-Luijten

06-20919772

d.advocaat@kpnmail.nl

Callista Mellegers

Notuliste

06-20308519

f.mellegers@upcmail.nl

Voetbal – Coördinatoren Jeugd

Melvin Gerad

JO-19 en JO-17

06-15964851

mgerad@tele2.nl

Erik Smulders

JO-19 en JO-17

06-18948049

bk10erik@hotmail.com

Margaret Amraoui-Luijten

JO-15 en JO-13

06-20919772

mpe.amraoui@kpnmail.nl

Barry Pennock

JO-11

06-44894283

barrypen@hotmail.com

Maurice van Es

JO-9

06-52603399

mvanes1976@gmail.com

Hans Hamberg

JO-9

06-55127906

h.hamberg@bamciviel.nl

Barry Pennock

JO-9

06-44894283

barrypen@hotmail.com

Maurice van Es

JO-7

06-52603399

mvanes1976@gmail.com

Hans Hamberg

JO-7

06-55127906

h.hamberg@bamciviel.nl

Barry Pennock

JO-7

06-44894283

barrypen@hotmail.com

Monique Advocaat-Laros

Meisjes

06-55984633

moniqueadvocaat@gmail.com

Voetbal – Jeugd fysiotherapie

Gerben Verschoor

Jeugd fysiotherapeut

06-25152911

verschoor.gm@zonnet.nl

Voetbal – Jeugd Activiteitencommissie

Erik Oomens

Voorzitter

06-11884121

erik.oomens@gmail.com

Jolanda Stoppelenburg

06-28902426

jolanda2507@hotmail.com

Jozephine Bree

06-27115228

le.van.bree@gmail.com

Talin de Jong-Koc

06-29584575

t.dejongkoc@t-mobilethuis.nl

Voetbal – Bar Commissie

Ank Laros

Voorzitter

06-25356941

anklaros@upcmail.nl

Jacqueline Bosua

Tennis – Commissie

Gerrit Roubos

Voorzitter

06-23980040

tennis.voorzitter@rksvrcd.nl

Ad Smulders

Toernooileider

06-27329211

ad.smulders@kpnmail.nl

Anton Nusteling

078-6119444

g.j.m.wevers@kpnmail.nl

Hans Wevers Sr.

078-6161260

wevershans@planet.nl

Jan van Emmerik

06-55378328

j.b.v.emmerik@hccnet.nl

Piet Peters

06-22275741

pietski@hetnet.nl

Tennis – Competitie

Ron de Roo

Competitieleider

06-48874064

tennis.competitie@rksvrcd.nl

Tennis – Training

Rob van Hellemond

Trainer

06-44978955

rvanhellemond@planet.nl

Biljart – Commissie

Janus Ponte

Voorzitter

06-42913412

a-ponte@kpnmail.nl

Kees Kok

Wedstrijdleider

078-6130711

keeskokrcd@gmail.com

Ad Wevers

078-6178796

a.wevers@upcmail.nl

Bridge – Commissie

Gerrit Roubos

06-23980040

gerrit.roubos@kpnmail.nl

Marianne van Tongeren

06-22317079

marianne.tongeren@gmail.com

RCD – Activiteiten Commissie

Ingrid Huismans

06-31930150

i.huismans76@gmail.com

Jacqueline Bosua

06-41779900

jacqueline.bosua@hotmail.com

Melanie Devoet

06-42089899

mel.devoet@upcmail.nl

RCD – PR Commissie

Mieke Zwang

Facebook

06- 42083432

prcommissiercd@gmail.com

Minne Groenstege

06-12528556

minnegroenstege@live.nl

RCD – Website

Arno de Grauw

Beheer

06-22509454

arno@de-grauw.nl

Marja Wevers

Redactie

06-25503875

a.wevers@upcmail.nl

RCD – Facebook

Mieke Zwang

Beheer

06- 42083432

prcommissiercd@gmail.com

RCD – Onderhoud Commissie

Barry Schipper

Aanspreekpunt

06-51592442

barry.schipper@nestorservice.nl

Koos Auerbach

06-19499789

auerbach1@telfort.nl

Ad Smulders

06-27329211

ad.smulders@kpnmail.n

Theo Dokman

06-42790045

t.dokman@upcmail.nl

Henk Tollens

06-15449411

h.tollens@upcmail.nl

Piet Peters

06-22275741

pietski@hetnet.nl

RCD – Sponsor Commissie

Edwin van den Heuvel

Acquisitie

06-50234744

edwin@uil365.nl

Monique Advocaat-Laros

Administratie

06-55984633

moniqueadvocaat@gmail.com

RCD – Contributie- en ledenadministratie

Ad Smulders

Administrateur

06-27329211

ledenadministratie@rksvrcd.nl

RCD – Boekhouding

Hans Wevers Sr.

Boekhouder

078-6161260

wevershans@planet.nl

Print Print