•  

    Alle wedstrijden en activiteiten zijn tot nader order afgelast. 

    Houd de website goed in de gaten voor het laatste nieuws omtrent de Corona-maatregelen

  • Samenstelling Bestuur

    Hieronder treft u de samenstelling van het bestuur aan.
    Naast een algemene verantwoordelijkheid voor het besturen van RCD is ieder bestuurslid ook specifiek verantwoordelijk voor een aantal commissies en onderwerpen.

     Bestuur RCD      
     Voorzitter Michael Laros voorzitter@rksvrcd.nl    T 06-51121357
     Secretaris Vacant secretaris@rksvrcd.nl  
     Penningmeester Jacquot Odijk penningmeester@rksvrcd.nl    T 06-17506768
     Vice voorzitter Jeroen Visser jeugdsecretaris@rksvrcd.nl    T 06-22094961
     Bestuurslid Louis Laros llaros@vvcs.nl    T 06-22457763
     Bestuurslid Vacant    
     Bestuurslid Arnoud Haagsma arnoud.haagsma@rksvrcd.nl    T 06-18810929
     Bestuurslid Herman Odijk herman.odijk@upcmail.nl    T 06-24929010

     

    TAAKVERDELING/AANSPREEKPERSOON

    Michael Laros:
    Barcommissie

    Jacquot Odijk:
    Financiƫle commissie

    Louis Laros:
    Technische Commissie senioren

    Jeroen Visser:
    Jeugdvoorzitter, Wedstrijdsecretaris jeugd, Jeugdzaken

    Vacant:
    Tenniscommissie

    Arnoud Haagsma:
    Seniorencommissie, Biljartcommissie, Sleutelbeheer en Contact gemeente

    Herman Odijk:
    Sponsorcommissie en Algemene Zaken