• RCD 1 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Maarschalkerweerd, Marcel vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Mard, Mohammed elTechnische stafAss.-trainer/coach
    Sittrop, DemyMedische stafFysiotherapeut
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 14:0014:00RCD 1 - Irene'58 1Sportpark Krommedijk (RKsv RCD)
    9 feb. 14:3014:30Be Ready 1 - RCD 1Sportpark De Schiethoek
    16 feb. 14:0014:00RCD 1 - TSV Gudok 1Sportpark Krommedijk (RKsv RCD)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 jan.Bavel 1 - RCD 13 - 1
  • Poulestanden RCD 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bavel 11210113092131
    2Gilze 11292144162829
    3TSV Gudok 11274130131725
    4Oosterhout 11263326121421
    5Dubbeldam 1126332923621
    6Virtus 1126062223-118
    7Be Ready 1125252827117
    8Groen Wit 1125162320316
    9SC Emma 1124352533-815
    10Irene'58 1122281325-128
    11RCD 1122281335-228
    12UVV'40 1122191226-147
    13ZIGO 1121291851-335

    Poulestanden RCD 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sparta'30 1320111566
    2Asperen 132018716
    3Hardinxveld 132018716
    4RCD 13003412-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Amperse, RalphTeamspeler
    Bos, MitchTeamspeler
    Heuser, NathanTeamspeler
    Kreij, Shane deTeamspeler
    Marchena, LuiferdiTeamspeler
    Schrauwen, WesleyTeamspeler
    Snoek, JeroenTeamspelerAanvaller
    Steensma, KevinTeamspeler
    Verhoeven, BasTeamspeler
    Yaakoubi, Adil elTeamspeler
    Zenzen, RachidTeamspeler
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    RCD 1

    VS

    Irene'58 1

    02 februari 202014:00 uur
    Sportpark Krommedijk (RKsv RCD) veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    RCD 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    1,08

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,92

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,67

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd