• Programma

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    20-04-202408:30RCD JO7-2 - Nieuw Lekkerland JO7-1NIEUW-LEKKERLAND
    20-04-202408:30Dubbeldam JO7-2 - RCD JO7-1ZWIJNDRECHT
    20-04-202408:30Rijsoord JO11-2JM - RCD JO11-1RIDDERKERK
    20-04-202408:30Drechtstreek JO9-3 - RCD JO9-2PAPENDRECHT
    20-04-202408:45RCD JO9-1 - Rijsoord JO9-2JMDORDRECHT
    20-04-202408:45RCD JO8-1 - FC Dordrecht Amateurs JO8-2DORDRECHT
    20-04-202408:45RCD JO8-2 - De Fendert JO8-2DORDRECHT
    20-04-202408:50RCD JO7-1 - GSC/ODS JO7-3ZWIJNDRECHT
    20-04-202408:50ZBC'97 JO7-1 - RCD JO7-2NIEUW-LEKKERLAND
    20-04-202409:00Hardinxveld MO11-1 - RCD MO11-1HARDINXVELD-GIESSENDAM
    20-04-202409:10RCD JO7-2 - Heerjansdam JO7-1JMNIEUW-LEKKERLAND
    20-04-202409:10Pelikaan JO7-1 - RCD JO7-1ZWIJNDRECHT
    20-04-202409:45RCD JO10-2 - Wieldrecht JO10-2DORDRECHT
    20-04-202409:45RCD JO10-4 - Wieldrecht JO10-5DORDRECHT
    20-04-202409:45RCD JO10-5 - EBOH JO10-3JMDORDRECHT
    20-04-202409:45Streefkerk JO11-1JM - RCD JO11-3STREEFKERK
    20-04-202409:45Drechtstreek JO10-4 - RCD JO10-3PAPENDRECHT
    20-04-202409:45Drechtstreek JO10-1 - RCD JO10-1PAPENDRECHT
    20-04-202410:15De Alblas JO15-1 - RCD JO15-1ALBLASSERDAM
    20-04-202410:15Pelikaan JO17-1 - RCD JO17-1ZWIJNDRECHT
    20-04-202410:30Tricht JO13-2 - RCD JO13-3TRICHT
    20-04-202410:30Dubbeldam MO11-1 - RCD MO11-2DORDRECHT
    20-04-202411:00RCD JO13-1 - Dongen JO13-1DORDRECHT
    20-04-202411:00RCD JO15-3 - ASWH JO15-4DORDRECHT
    20-04-202411:00RCD JO12-1 - Peursum JO12-2DORDRECHT
    20-04-202411:00RCD JO11-2JM - Wieldrecht JO11-3DORDRECHT
    20-04-202411:00SC Emma JO13-1 - RCD JO13-4DORDRECHT
    20-04-202412:15Groot-Ammers JO19-1 - RCD JO19-1GROOT-AMMERS
    20-04-202412:30RCD JO14-1 - VVGZ JO14-1DORDRECHT
    20-04-202412:30RCD MO20-1 - NOAD'32 MO20-1DORDRECHT
    20-04-202412:45RCD JO13-2 - Wieldrecht JO13-3DORDRECHT
    20-04-202414:30RCD 2 - De Alblas 6DORDRECHT
    20-04-202414:30RCD JO19-2 - LRC JO19-2JMDORDRECHT
    20-04-202414:30RCD JO17-2 - Groot-Ammers JO17-1DORDRECHT
    20-04-202415:00Oranje Wit VR1 - RCD VR1DORDRECHT
    21-04-202410:30DSE 3 - RCD 3ETTEN-LEUR
    21-04-202411:00RCD 2 - Bavel 2DORDRECHT
    21-04-202411:00RCD 4 - JEKA 10DORDRECHT
    21-04-202411:45PCP 3 - RCD 5BREDA
    21-04-202412:00ZBC'97 3 - RCD 6ZWIJNDRECHT
    21-04-202414:00RCD 1 - Chaam 1DORDRECHT
    24-04-202419:30RCD VR1 - Zwaluwe VR1DORDRECHT
    25-04-202419:00Rijsoord JO15-3 - RCD JO15-3RIDDERKERK
    28-04-202413:00Boeimeer 2 - RCD 6BREDA
    28-04-202414:30Raamsdonk 1 - RCD 1RAAMSDONK