• Activiteiten

     

    Playbackshow

    4 februari 2023 gaat het weer gebeuren. De RCD Playbackshow.

    De inschrijving voor de playbackshow is geopend! Klik hier voor info.

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAccommodatiePlaatsDetails
    08-02-2023 20:00Jonge Spartaan, de VR1RCD VR1Sportpark SpartacusMIDDELHARNIS
    11-02-2023 08:30RCD JO8-2Wieldrecht JO8-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    11-02-2023 08:30RCD JO8-1Oranje Wit JO8-2Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    11-02-2023 08:30RCD JO9-3Wieldrecht JO9-3Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    11-02-2023 08:30RCD JO9-4VV Papendrecht JO9-3Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    11-02-2023 08:30ZBC'97 JO7-1RCD JO7-2Sportpark SchildmanHENDRIK-IDO-AMBACHT
    11-02-2023 08:30EBOH JO9-2RCD JO9-2Sportpark SchenkeldijkDORDRECHT
    11-02-2023 08:30Sliedrecht JO11-2RCD JO11-1Sportpark De LockhorstSLIEDRECHT
    11-02-2023 08:30Groote Lindt JO9-1RCD JO9-1Sportpark BakesteinZWIJNDRECHT
    11-02-2023 08:50IFC JO7-2RCD JO7-2Sportpark SchildmanHENDRIK-IDO-AMBACHT
    11-02-2023 09:10RCD JO7-2Pelikaan JO7-3Sportpark SchildmanHENDRIK-IDO-AMBACHT
    11-02-2023 09:45RCD JO7-1SC Emma JO7-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    11-02-2023 09:45RCD JO11-3VV Papendrecht JO11-3Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    11-02-2023 09:45RCD JO10-4EBOH JO10-2Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    11-02-2023 09:45RCD JO10-1SVW JO10-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    11-02-2023 09:45RCD JO12-2HZ'75 JO12-1JMSportpark KrommedijkDORDRECHT
    11-02-2023 09:45Rijsoord JO10-1RCD JO10-3Sportpark RijsoordRIDDERKERK
    11-02-2023 09:45Hardinxveld JO13-1RCD JO13-1Sportpark SluiswegHARDINXVELD-GIESSENDAM
    11-02-2023 10:00SVS MO20-1RCD MO20-1Sportpark SchenkelCAPELLE AAN DEN IJSSEL
    11-02-2023 10:00De Alblas JO13-3RCD JO13-3Sportpark SouburghALBLASSERDAM
    11-02-2023 10:00Be Ready JO12-1RCD JO12-1Sportpark De SchiethoekHANK
    11-02-2023 10:05RCD JO7-1Wieldrecht JO7-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    11-02-2023 10:15VVGZ JO17-2RCD JO17-3Sportpark De NoordZWIJNDRECHT
    11-02-2023 10:15Wieldrecht JO15-1RCD JO15-1Sportpark WieldrechtDORDRECHT
    11-02-2023 10:25GSC/ODS JO7-1RCD JO7-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    11-02-2023 10:30Rijsoord JO15-4RCD JO15-3Sportpark RijsoordRIDDERKERK
    11-02-2023 11:00RCD MO17-1Nieuw Lekkerland MO17-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    11-02-2023 11:00RCD JO13-2VVAC JO13-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    11-02-2023 11:00VVGZ JO10-3RCD JO10-2Sportpark De NoordZWIJNDRECHT
    11-02-2023 11:15RCD JO11-2JMASWH JO11-4Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    11-02-2023 11:30De Fendert JO17-1RCD JO17-2Sportpark De FendertFIJNAART
    11-02-2023 12:45RCD JO17-1Drechtstreek JO17-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    11-02-2023 12:45RCD JO15-2VVGZ JO15-3Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    11-02-2023 14:30RCD 2Groote Lindt 5Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    11-02-2023 14:30RCD JO19-1Terneuzen JO19-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    12-02-2023 11:00RCD 6Advendo 4Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    12-02-2023 11:00RCD 2Baardwijk 2Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    12-02-2023 11:00SC Emma 4RCD 5Sportpark ReewegDORDRECHT
    12-02-2023 12:15Unitas'30 9RCD 7Sportpark De Lage BankenETTEN-LEUR
    12-02-2023 12:15Unitas'30 4RCD 4Sportpark De Lage BankenETTEN-LEUR
    12-02-2023 14:00RCD 1Bavel 1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
  •