• Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAccommodatiePlaatsDetails
    04-12-2021 08:30RCD JO10-3Drechtstreek JO10-5Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-12-2021 08:30RCD JO10-4ASWH JO10-6Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-12-2021 08:30RCD JO9-3GSC/ODS JO9-2Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-12-2021 08:30RCD JO9-2DFC JO9-2Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-12-2021 08:30Oranje Wit JO11-5RCD JO11-2JMSportpark Oranje WitDORDRECHT
    04-12-2021 09:00RCD JO7-2EBOH JO7-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-12-2021 09:00RCD JO7-1Rijsoord JO7-3Sportpark BakesteinZWIJNDRECHT
    04-12-2021 09:10RCD JO7-2Dubbeldam JO7-3Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-12-2021 09:10RCD JO7-1Rijsoord JO7-4Sportpark BakesteinZWIJNDRECHT
    04-12-2021 09:20FC Dordrecht Amateurs JO7-1RCD JO7-2Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-12-2021 09:20ZBC'97 JO7-1RCD JO7-1Sportpark BakesteinZWIJNDRECHT
    04-12-2021 09:45RCD JO8-2Groote Lindt JO8-2JMSportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-12-2021 09:45RCD JO8-1VVGZ JO8-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-12-2021 10:30WSC JO13-1RCD JO13-1Sportpark EikendonkWAALWIJK
    04-12-2021 10:30ZBC'97 JO12-1RCD JO12-3Sportpark BakesteinZWIJNDRECHT
    04-12-2021 10:30Wieldrecht JO10-1RCD JO10-1Sportpark WieldrechtDORDRECHT
    04-12-2021 10:45Nieuw Lekkerland JO15-2RCD JO15-2Sportpark ExcelsiorNIEUW-LEKKERLAND
    04-12-2021 11:00RCD JO12-1Alblasserdam JO12-2Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-12-2021 11:00RCD JO10-2EBOH JO10-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-12-2021 11:00RCD JO12-2R.K.S.V. Groen Wit JO12-5Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-12-2021 11:00RCD JO9-1Sliedrecht JO9-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-12-2021 11:00Oranje Wit JO17-3RCD JO17-3Sportpark Oranje WitDORDRECHT
    04-12-2021 11:00SSW JO13-1RCD JO13-3Sportpark ZeehavenlaanDORDRECHT
    04-12-2021 11:30De Zwerver JO19-1RCD JO19-2Sportpark De SchansKINDERDIJK
    04-12-2021 12:30RCD JO15-1VVGZ JO15-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-12-2021 12:30RCD JO13-2VV Papendrecht JO13-2Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-12-2021 14:15Beek Vooruit MO19-1RCD MO19-1Sportpark De HeikantPRINSENBEEK
    04-12-2021 14:30RCD JO19-1IFC JO19-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-12-2021 14:30RCD JO17-1Rijen JO17-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-12-2021 14:30Oranje Wit 8RCD 2Sportpark Oranje WitDORDRECHT
    05-12-2021 09:45UVV'40 2RCD 4Sportpark JeugdlandULVENHOUT
    05-12-2021 11:00RCD 2TSC 2Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    05-12-2021 11:00RCD 3SC Gastel 5Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    05-12-2021 12:00GSC/ODS 3RCD 5Sportcomplex StadspoldersDORDRECHT
    05-12-2021 12:00Virtus 5RCD 6Sportpark De MeerenZEVENBERGEN
    05-12-2021 14:00RCD 1Slikkerveer 1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    05-12-2021 14:45Antibarbari VR3RCD VR1Sportpark ToepadROTTERDAM