• Activiteiten

     

    Playbackshow

    4 februari 2023 gaat het weer gebeuren. De RCD Playbackshow.

    De inschrijving voor de playbackshow is geopend! Klik hier voor info.

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAccommodatiePlaatsDetails
    01-02-2023 20:15Nieuwerkerk MO20-1RCD MO20-1Sportpark DorresteinNIEUWERKERK AD IJSSEL
    04-02-2023 08:30DFC JO7-1RCD JO7-1Sportcomplex StadspoldersDORDRECHT
    04-02-2023 08:30ASWH JO10-5RCD JO10-4Sportpark SchildmanHENDRIK-IDO-AMBACHT
    04-02-2023 08:30Unitas JO10-1RCD JO10-1Sportpark MolenvlietGORINCHEM
    04-02-2023 08:45RCD JO8-1GSC/ODS JO8-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-02-2023 08:50Dubbeldam JO7-1RCD JO7-1Sportcomplex StadspoldersDORDRECHT
    04-02-2023 09:00Dubbeldam JO8-2JMRCD JO8-2Sportpark SchenkeldijkDORDRECHT
    04-02-2023 09:00Dubbeldam JO9-2RCD JO9-4Sportpark SchenkeldijkDORDRECHT
    04-02-2023 09:00Drechtstreek JO11-2RCD JO11-1Sportpark OostpolderPAPENDRECHT
    04-02-2023 09:10RCD JO7-1GSC/ODS JO7-1Sportcomplex StadspoldersDORDRECHT
    04-02-2023 09:45RCD JO10-2Drechtstreek JO10-3Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-02-2023 09:45RCD JO9-1IFC JO9-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-02-2023 09:45RCD JO9-2DFC JO9-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-02-2023 09:45RCD JO10-3GSC/ODS JO10-2Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-02-2023 09:45Rijsoord JO7-2RCD JO7-2Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-02-2023 10:00Groote Lindt JO11-2RCD JO11-2JMSportpark BakesteinZWIJNDRECHT
    04-02-2023 10:05Wieldrecht JO7-3RCD JO7-2Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-02-2023 10:10IFC JO9-4RCD JO9-3Sportpark SchildmanHENDRIK-IDO-AMBACHT
    04-02-2023 10:15ST Zwaluwe/DHV JO12-1RCD JO12-2Sportpark De KwarrehoekLAGE ZWALUWE
    04-02-2023 10:25RCD JO7-2Pelikaan JO7-3Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-02-2023 10:30Dubbeldam JO15-1RCD JO15-2Sportpark SchenkeldijkDORDRECHT
    04-02-2023 11:00RCD JO11-3Hardinxveld JO11-4Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-02-2023 11:00RCD MO20-1JEKA MO20-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-02-2023 11:00RCD JO13-3Drechtstreek JO13-2Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-02-2023 11:00RCD JO12-1Wieldrecht JO12-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-02-2023 11:00Sliedrecht JO13-2RCD JO13-2Sportpark De LockhorstSLIEDRECHT
    04-02-2023 11:15Unitas JO19-1RCD JO19-1Sportpark MolenvlietGORINCHEM
    04-02-2023 12:00Charlois, sv MO17-1RCD MO17-1Sportpark SV CharloisROTTERDAM
    04-02-2023 12:30RCD JO15-3RFC JO15-4Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-02-2023 12:30RCD JO13-1Ameide JO13-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-02-2023 12:45Unitas JO17-2RCD JO17-1Sportpark MolenvlietGORINCHEM
    04-02-2023 13:00RCD JO15-1SVW JO15-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-02-2023 13:00Oranje Wit 8RCD 2Sportpark Oranje WitDORDRECHT
    04-02-2023 14:30RCD JO17-3Hardinxveld JO17-3Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-02-2023 14:30RCD JO17-2ST Zwaluwe/DHV JO17-1Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    04-02-2023 14:30Jonge Spartaan, de VR1RCD VR1Sportpark SpartacusMIDDELHARNIS
    05-02-2023 11:00RCD 4VVR 3Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    05-02-2023 11:00RCD 3RSV 2Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    05-02-2023 11:00RCD 5Moerse Boys 5Sportpark KrommedijkDORDRECHT
    05-02-2023 12:00Waspik 2RCD 2Sportpark ElzenhageWASPIK
  •