• Afgelastingen

    ThuisteamUitteamDatumWedstrijd
    RCD 4Madese Boys 516 feb.RCD 4 - Madese Boys 5
  • π“π«πšπ’π§π’π§π π¬π€πšπ¦π© πƒπšπ  πŸ‘ & πŸ’ 𝐒𝐧 𝐁𝐞𝐧𝐒𝐝𝐨𝐫𝐦

  • Afgelopen zondag brak alweer de derde dag van ons trainingskamp aan. De sfeer zat er goed in en de groep had de grootste lol met elkaar. De dag begon direct na het ontbijt met een padeltoernooi. Onder een heerlijk zonnetje speelden de deelnemers fanatiek hun wedstrijden op vijf verschillende padelbanen. Uiteindelijk wisten LΓ©on en Jelle de winst te behalen.
    In de middag, na het padellen, speelde RCD 1 een toernooi tegen de Nederlandse teams RWB, OSM’75 en Cabauw. RCD ging goed van start met een overwinning op Cabauw, maar moest in de volgende twee wedstrijden genoegen nemen met nederlagen. Dit resulteerde in een derde plaats op het toernooi.
    ’s Avonds ging de hele groep uit eten in het centrum, een etentje dat mogelijk werd gemaakt door verschillende sponsoren. Een traditie binnen de selectie is dat nieuwe spelers een liedje zingen, en dit etentje bood een perfect moment om die traditie voort te zetten. Ook de spelers uit het derde elftal die voor het eerst mee waren, lieten hun zangkunsten horen. De avond werd, net als de voorgaande dagen, afgesloten in de favoriete kroeg van de groep: Western Saloon.
    Op maandag, de laatste dag, had de groep een vrij te besteden ochtend en middag. Voor velen was dit een mooi moment om tot rust te komen en te genieten van een drankje in de zon langs de boulevard. Maandagavond, rond 23:30 uur, keerde de selectie terug bij het clubhuis van RCD.
    De gehele groep wil de volgende sponsoren bedanken voor hun bijdrage aan weer een onvergetelijk trainingskamp: alle balsponsoren, sponsoren met een reclamebord of -doek, en in het bijzonder MichaΓ«l Laros, Edwin Zoomer en Ad Tromp.